Aktualitet

“Mbi 100 mijë gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar”- Rama: Rrofshi sa malet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:35 - 02/04/21 |
mapo.al

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, me anë të një statusi në Facebook ka lajmëruar se në vendin tonë janë vaksinuar mbi 100 mijë të moshuar.


Rama publikon një video nga fushata e vaksinimit të disa rrethe të vendit, teksa uron të moshuarit të rrojnë sa malet.


 Statusi nga Edi Rama:Nderi është i gjithi i yni*Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar
Rrofshi sa malet

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas