Mbledhjet fizike me deputetë të vaksinuar, Rushaj: PS bëri kthesë

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Alfred Rushaj në një prononcim për mediat u shpreh se i vjen mirë që PS bëri kthesë, duke u tërhequr për mënyrën e zhvillimit të mbledhjeve të komisioneve. Mazhoranca dhe opozita kanë rënë dakord sot se do t’i propozojnë Konferencës së Kryetarëve që mbledhjet të jenë fizike javën tjetër, … Continue reading Mbledhjet fizike me deputetë të vaksinuar, Rushaj: PS bëri kthesë