Aktualitet

Mborja pa ujë të pijshëm, Endrit Braimllari: Pushteti i korruptuar i Edi Ramës punon vetëm për fasadën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:24 - 22/08/20 |
mapo.al

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari ka vizituar sot Mbrojen e Korçës, vend që është lënë në harresë, pa investime dhe më kryesorja, banorëve u duhet të përballen me mungesën e ujit të pijshëm.Statusi i Endrit Braimllarit:


Ne Mborje te Korçes me Mbreten!
Mborja e Korçes eshte lene ne harrese nga Rilindja.Megjithese ne vitin 2020, mungesa e ujit te pijshem eshte ende shqetesim per banoret.


Ne Mborje jo vetem familja e Mbretes por dhe shume familje te tjera po perballen me harresen, mungesen e investimeve nga Rilindja dhe mungesen e ujit te pijshem.

Pertej propagandes dhe trumbetimit, pushteti i korruptuar i Edi Rames dhe ai  lokal i Korçes mendon dhe punon vetem per fasaden.

Rilindja nuk ka ne fokus t’i sherbeje qytetareve por te mbushin xhepat e klienteve te tyre ne kurriz te qytetareve te ndershem te Korces.

Ne Mborje te Korçes me Mbreten!

Mborja e Korçes eshte lene ne harrese nga Rilindja.
Megjithese ne vitin 2020, mungesa…

Posted by Endrit Braimllari on Saturday, August 22, 2020

 

1


Etiketa: ,

Pas