ShowBizz

Mbulohet për Ramazan, Çiljeta kërkon publikisht falje (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:01 - 06/05/19 |
mapo.al

Çiljeta ka zbuluar se është një besimtare myslimane mjaft e devotshme. Ajo ka publikuar një video në “Insta Story” ku duket e mbuluar me shami, në kuadër të nisjes së muajit të shenjtë të Ramazanit.


“Mezi e kam pritur këtë muaj. Agjërim të mbarë, të lehtë, të bukur dhe plot energji të mirë të gjithëve, personalisht po e gëzoj si një femër e vërtetë myslimane”-ka shkruar Çiljeta. Në një tjetër postim, këngëtarja ka kërkuar falje për tre gjëra, si dhe ka falenderuar e falur tre persona.


<
>
-640-0-5cd0430904dd1 -640-0-5cd043086721c

 
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas