Kryesore

Mbyllet epoka e serialeve turke! Tv Klan bën ndryshimin e madh
               Publikuar në : 21:23 - 30/08/18 |
mapo.al

Televizioni Klan do të “zhgënjejë” shumë ndjekës pasi ka ndërmend të heqë dorë nga serialet turke.


Sezoni i ri televiziv që do të nisë në shtator do të sjellë ndryshime të shumta në televizionet shqiptare.

Pas publikimit të promos nga faqja zyrtare e Tv Klan, vihet re se këtë vit seralet turke nuk janë më të përfshirë në listë.

Mesa duket Klan do ti rikthehet serialeve amerikane, pasi do të përfshijë 3 prej tyre.

“House of Cards”, “The Blacklist” dhe “Hemlock Grove” pritet të nisin transmetimin këtë shtator.

Dy prej tyre janë politikë ndërsa njëri është horror.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Mos na e beni kete! Nuk duam drita,uje,lajme,futboll,atletike,lakuriqa,pooor vetem pa telenovela turke mos na lini!

    Përgjigju ↓
  2. O ME N FUND ERDHI DITA TE SHOHIM DRITE,NUK E KENI IDENE SA DHIMBJE KA PER ATA QE I THON VEHTES SHQIPTAR,pushtuesi 500 vjecar gjen ende streh te klani apo gjetiu,edhe vete turqit jane te habitur si ka mundesi qe shqiptaret vazhdojne me fjale turke,me keq akoma me telenovela.A THUA QE ATA JANE PARA NESHE NE ASPEKTIN KULTUROR.

    Përgjigju ↓
Pas