Sport

Mbyllet në barazim me gola pjesa e parë mes Inter dhe Barçës (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:57 - 10/12/19 |
mapo.al

Është mbyllur në barazim me gola (1-1), sfida më e rëndësishme e ditës së sotme, ajo mes Interit dhe Barcelonës. Të parët që zhbllokuan rezultatin ishin katalanasit në minutën e 23’ me Perez, dhe më pas në të 44’ Lukaku ka shënuar golin e barazimit.


 


Interit i duhet patjetër fitorja, nëse Dortmund merr tre pikë ndaj Slavia Prague, mirëpo ndërkohë edhe Dortmundi është në barazim (1-1), duke qendruar jashtë Champions, në vendin e tretë me 8 pikë.


Gjithçka mbetete për t’u parë në pjesën e dytë. Asgjë nuk ka mbaruar.
Etiketa: , ,

Pas