Sport

Mbyllet sfida, Vllaznia mposht Dinamon dhe merr tri pikët e radhës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:02 - 21/09/18 |
mapo.al

Vllaznia ka mposhtur në Shkodër, në stadiumin “Loro Boriçi”, skuadrën e Dinamos. Skuadra shkodrane ka fituar pastër 2-0 kundër një rivali direkt për tu shpallur kampione në kategorinë e parë, duke dominuar përgjatë gjithë takimit.


Golat  e Tafilit dhe brazilianit Zhunior i kanë dhënë fitoren e tretë radhazi Vllaznisë, që ka pikë të plota (9) pas tri javësh kampionat. Një rezultat shumë pozitiv dhe shumë i rëndësishëm për djemtë e teknikun Hasan Lika.
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas