Aktualitet

Mbytet në det kapiteni i një peshkarexhe në Durrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:35 - 09/09/21 |
mapo.al

Një 49-vjeçar është mbytur këtë të enjte në Durrës. Polica bën me dije se A.K., teksa ndodhej për peshkim në det, ai është hedhur dhe si pasojë ka humbur jetën.


Ndërkaq nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.


“Kapiteni i një peshkarexhë e cila ndodhej në det për peshkim, shtetasi A. K., 49 vjeç, dyshohet se është hedhur në det e për pasojë është mbytur dhe ka ndërruar jetë.Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.Grupi hetimor nën Drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas