Aktualitet

Mbytet pushuesi nga Kosova në Shëngjin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 31/08/21 |
mapo.al

Një pushues nga Kosova, i moshës 76-vjeçare është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Shëngjinit.


Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.


“Sot, rreth orës 17:25, në plazhin e Shëngjinit, Lezhë, dyshohet se është mbytur në det shtetasi J.B., 76 vjeç, banues në Kosovë.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas