Aktualitet

Më 22 qershor rinisin fluturimet me Turqinë, destinacioni i parë Stambolli

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:52 - 16/06/20 |
mapo.al

Më 22 qershor do të rinisin fluturimet me Turqinë dhe destinacioni i parë do jetë Stambolli.Lajmin e ka bërë të ditur kompania ajrore Air Albania përmes një postimi në Facebook.


Njoftimi i plotë
”Më 22 Qershor rifillojmë fluturimet e rregullta dhe destinacioni i parë: Stambolli!
Të gjitha fluturimet e rregullta do të kryhen duke u bazuar mbi marrëveshjet shtetërore bilaterale për hapjen e kufinjve.”
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas