Aktualitet

“Më 25 prill premtojmë se Rama do të ikë” – Basha publikon një foto me mesazh


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:06 - 01/03/21 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka ndarë në rrjetin social “Facebook” momente nga marrëveshja me LSI, të realizuar ditën e sotme.

Gjithashtu kryedemokrati ka edhe një mesazh për qytetarët, ndërsa shprehet se “forcat” u bashkuan për të sjellë të sigurt ndryshimin në Shqipëri.


“Sot bashkuam forcat, të sigurt për të sjellë ndryshimin në Shqipëri. Më 25 Prill ne premtojmë se Rama do të ikë dhe ne do të fillojmë të punojmë për qytetarët e Shqipërisë”, shkruan Basha.

1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas