Aktualitet

Me bikini dhe barkun e rrumbullakosur, Emrata duket mahnitëse

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:24 - 19/01/21 |
mapo.al

Modelja bukuroshe me famë botërore, Emily Ratajkowski, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.Ajo nuk ngurron t’i tregojë botës mbarëvajtjen e shtatzënisë së saj dhe nuk i kursen në rrjete sociale pozat me barkun e rrumbullakosur.


Pritjes së saj të ëmbël po i vjen fundi, ndërsa ndryshimet në trupin e modeles tashmë janë mëse të dukshme.
Së fundmi, ajo na ka treguar barkun e rrumbullakosur teksa është shfaqur në plazh me bikini, ndërsa gjithmonë tregon se i dashuron format e saj të reja. 


View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Emily Ratajkowski shokoi botën kur u martua me Sebastian Bear-McClard në shkurt të 2018-s, vetëm dy muaj pasi ishin lidhur.

Dhe personazhi i njohur në Instagram, The Fat Jew, që ishte një nga të ftuarit më të afërt të çiftit, ka folur për herë të parë për marrëdhënien e tyre.

“Kam qenë shok me Sebastian-in që kur ishim fëmijë dhe e zbulova që ata u martuan, para prindërve të modeles. Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Ju dëgjoni këto gjërat që njerëzit nuk e njohin njëri-tjetrin, por nuk mund ta besoni dot sesa shumë përshtaten. Ndoshta unë besoj në dashuri. Në fillim thash ‘Ju as nuk njiheni’. Ajo nuk e dinte për gazrat e tij të tmerrshëm. A është e vështirë të martohesh dhe t’i zbulosh gjërat më pas? Ata e bënë këtë dhe janë të lumtur”- ka treguar ai.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas