ShowBizz

Me bikini të zeza dhe tepër provokuese, Tuna ekspozon të pasmet
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:03 - 17/06/19 |
mapo.al

Tuna Sejdiu u rikthye pak kohë më parë në tregun muzikor me disa këngë dhe klipe ku shfaqej shumë larg natyrës së saj provokuese. Mirëpo, këngëtarja , e cila është tashmë edhe nëna e një djali të vogël, nuk ka ngurruar të nxjerrë së fundmi në pah format e saj të rregullta trupore.


Ajo ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një video të shkurtër ku shihet me bikini të zeza, brenda resortit luksoz në të cilin po kalon aktualisht disa ditë pushimi. Duhet thënë se Tuna duket më në formë se kurrë…

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas