Aktualitet

“Më çoi me pushime dhe më mbylli” – Modelja shqiptare trondit me rrëfimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:24 - 17/06/21 |
mapo.al

Modelen Erjola Doci prej kohësh e shikojmë tek rubrika “Trotuar” ku diskutojnë tema nga përditshmëria.


Duke diskutuar nëse është më mirë që vera t’i gjejë beqar apo në një lidhje, modelja ka rrëfyer një eksperiencë të pakëndshme personale.


Ajo tha se verën e kaluar ka qenë në një lidhje dhe kur kanë shkuar me pushime, ish-partneri e ka kufizuar, duke mos e lënë të dalë dhe të argëtohet.“Varet se si janë partnerët. Se tani mu kujtua një eksperiencë personale. Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf. S’janë të gjithë mendje hapur ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.


1


Etiketa:

Pas