ShowBizz

“Më dërgoi video erotike në 2 të natës”/ Reperi tregon mesazhin që mori nga këngëtarja e njohur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:45 - 29/05/20 |
mapo.al

Blazer gjatë intervistës në emisionin ‘Glamour Zone’, ka treguar disa histori të çuditshme që pjesë kishin dhe personazhe të njohur shqiptarë.


Featured image of article: “Gjatë karantinës më dërgoi video erotike në 2 të natës”/ Reperi shqiptar tregon mesazhin që mori nga këngëtarja e njohur: U shtanga, nuk pata asnjë përgjigje


Pasi tha se kishte lënë një bakshish të majmë kur ishte së bashku me këngëtarin Sergio ne Bullgari, rradha ishte e një këngëtareje shqiptare.


 


Reperi tregoi gjatë intervistës se në orën 2 të natës, gjatë periudhës së karantinës një këngëtare shumë e famshme shqiptare i kishte dërguar gabimisht një video erotike. Më tej ai ka zbuluar se pasi i kishte kthyer përgjigje këngëtares (identitetin e të cilës nuk e bëri publike) kishte marrë bllok nga ana e saj.

'Më dërgoi video erotike në 2 të natës', reperi shqiptar nxjerr zbuluar këngëtaren


Etiketa: ,

Pas