ShowBizz

Me dy biznese, Alesia Bami flet për mashkullin që e financon

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:13 - 16/09/19 |
mapo.al

Ish-velina e emisionit investigativ “Stop”, Alesia Bami, ka folur mëngjesin e sotëm në “Wake Up” në lidhje me bizneset që ka hapur së fundmi. Ajo u shpreh se e ndihmon në financim dhe menaxhim babai, fill pasi u pyet nëse ekziston apo jo një mashkull që i mundëson jetën luksoze.


“Është një mashkull pas kësaj sepse normalisht nuk mund t’i menaxhoja e vetme, njërin ndoshta, por të dy jo. Është babai im”-tha Alesia Bami, në lidhje me butikun dhe restorantin e saj.


Risjellim në vëmendje se Alesia do të shihet këtë sezon të ri televiziv si moderatore e emisionit “Procesi Sportiv”, krah Edi Manushit dhe Ilda Bejlerit.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas