Aktualitet

Me Ferrari e në sfond muzikën e Noizy-t, Marku rikthehet si kampion në Shqipëri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:52 - 01/10/21 |
mapo.al

Florian Maku na bëri krenar pak ditë më parë duke mposhtur në kategorinë IBF, ukrainiasin, Maxim Prodan.


Duke u rikthyer si kampion, ai ka shpërndarë një video në rrjetet sociale duke udhëtuar me Ferrari në rrugët e Shqipërisë, teksa në sfond dëgjohet muzika e Noizy-t, “Jena Mbretër”.


Në fakt Marku dhe Noizy janë miqë të vjetër, madje ky i fundit e ka mbështur edhe me një këngë të dedikuar para se të ndeshej me boksierin ukrainas, Maxim Prodan.1Etiketa: , ,

Pas