Arkiva 2

Me flori të bardhë dhe diamante, ja sa kushton ora e Hysajt (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:37 - 12/06/19 |
mapo.al

Trajneri Edi Reja dhe kapiteni i kuqezinjve, Elseid Hysaj dolën në konferencën për shtyp që parapriu ndeshjen me Moldavinë. Mbrojtësi shkodran që aktivizohet te Napoli i la të gjithë pa fjalë me orën të cilën mbante në dorë. Nuk ishte aksesor i zakonshëm, por një orë që vlen plot 190 mijë $, orë e markës zvicerane “Audemars Piguet”, e zbukuruar me flori të bardhë dhe diamante.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas