ShowBizz

Me foton e fundit, Ledri i ‘shpall luftë’ Sarës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:00 - 21/08/20 |
mapo.al

Reperi Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit shqiptar, pasi disa javë më parë nëpërmjet një videoje në Instagram ata konfirmuan se do bëheshin me një vajzë.Çifti po kalon disa ditë të këndshme në Mal të Zi.


Ledri ka postuar një foto që me sa duket nuk i ka pëlqyer Sarës dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin “Nuk po ma nin që nuk po të pëlqen qysh ki dalë”.
Sara me sa duket e ka patur gati përgjigjen duke i shkruar: “Mbaje mend po s’ta ktheva”. Nuk ka munguar as komenti i nënës së Ledrit e cila i thotë: “Lemi çikat rahat seee”. 


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas