ShowBizz

Me fustanin e nusërisë në duar, Sara uron Vjollcën për 8 Mars

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:36 - 08/03/19 |
mapo.al

Shumë personazhe të njohur kanë zgjedhur që t’i urojnë bashkëshortet, motrat dhe nënat e tyre për 8 Mars nëpërmjet fotografive dhe dedikimeve. Një prej tyre është edhe trashëgimtarja e Top Medias, Sara Hoxha.


Ajo ka postuar në “Instagram” një fotografi të papublikuar më parë nga dita e dasmës, ku shihet Vjollca Hoxha teksa mban në duar fustanin e nusërisë së Sarës. “My superwoman”, ka shkruar krahas fotos Sara, duke i uruar në këtë formë nënës së saj 8 Marsin.

Etiketa: , ,

Pas