ShowBizz

“Më huton klientët”, Dorina Mema merr vendimin e papritur për Kejvinën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:23 - 27/04/20 |
mapo.al

Modelja e fitnesit, Dorina Mema ka trajnuar në palestrën e saj shumë personazhe publike, ndër ta dhe Kejvina Kthellën. Por ajo është shprehur se nuk do donte që Kejvina të rikthehej sërish në palestër sepse i huton klientët.Këtë e bëri të ditur në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku përball zgjedhjes mes Lei Krajës dhe Kejvinës ajo preferoi moderatoren sportive.Kejvinën e kam stërvitur, nuk e marr se huton palestrën. Nuk e marr se më huton klientët. E dua, e duan vërtet Kejvinën e duan. Kejvinën e kam stërvitur, është në Amerikë. Le ta lemë në Amerikë, në hollivud,”- është shprehur Dorina.

Këtë pjesë nga intervista e ka postuar dhe bukuroshja Kejvina, e cila në nota humori shkruan “Iku Kevi”.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas