Aktualitet

Me kapele e maska anti-covid, si u grabit karburanti në Fllakë të Durrësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:26 - 06/06/21 |
mapo.al

Një grabitje e armatosur ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Fllakë të Durrësit. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:50, ndërsa siç raportohet grabitja u krye nga tre persona.


Një prej tyre qëndroi në automjet në gatishmëri, ndërsa dy të tjerë me kapele dhe maska anti-COVID kanë kërcënuar me mjete prerëse e sende të forta menaxherin e pikës së karburantit.


I kërcënuar, ai u ka dorëzuar sasinë e parave që ishte grumbulluar gjatë orëve të natës. Pasi kanë marrë paratë, grabitësit u larguan me shpejtësi.Nuk dihet shuma e parave të grabitura ndërsa policia është duke ndjekur gjurmët e autorëve pasi janë sekuestruar edhe pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë.
LEXO EDHE:Grabitet karburanti në Fllakë të Durrësit, policia në kërkim të autorëve

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas