Aktualitet

“Me kë e ke fëmijën? Shpalle konkursin”/ Komentuesi thumbon Tunën, i kthehet Patrisi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:44 - 10/05/21 |
mapo.al

Ditën e djeshme këngëtarja Tuna njoftoi ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë, një djal i cili u quajt me emrin Zen.


Pas lajmeve të bujshme mbi ndarjen e saj nga bashkëshorti, Patrisi askujt nuk ia priste mendja se çifti do të bëheshin prindër përsëri.


Pas bërjes publike të lajmit nga këngëtarja menjëherë rrjeti filloi të ziente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur.Mirëpo, Patrisi menjëherë publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan: Mirë se erdhe në jetë ZEN.


Përpos urimeve të shumta në llogarinë e këngëtares nuk munguan as ofendimet të tipit “me kë e ke fëmijën?”

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të forte mes Patrisit dhe komentuesit.

Shpalle konkursin”, shkruan komentuesi, ku menjëherë Patrisi nuk ja ka përtuar dhe i ka kthyer përgjigje: Të q**** konkursi ******** 

788


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas