ShowBizz

Me këmbët e hapura mes dy murëve Klaudia Pepa nis sfidën më të re në Instagram

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:31 - 21/05/20 |
mapo.al

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa ka nisur sfidën më të re në Instagram.


E pozicionuar me kokë poshtë, me duart në tokë dhe këmbët e ngritura lart e të mbështetura në faqet e murit, Pepa ka ftuar të gjithë ata që munden, t’i përgjigjen kësaj sfide.


 


 


Voila! Kjo është sfida më e re e internetit‘ ka shkruar krahas fotos Klaudia.

 

View this post on Instagram

 

Mi sono svegliata un po’ flessibile oggi 😂😂😂

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on


Të shumtë janë personat që janë vënë në lëvizje nga sfida e re, ndërsa fotot e tyre balerina i ka ndarë në InstaStory.
Balerina është zhvendosur në shtetin fqinj Itali për të vazhduar karrierën e saj si balerinë ndërkohë është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas