Kryesore

Protestuesi qëlloi me këpucë Ramën, vjen reagimi i parë nga LSI…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:37 - 22/11/18 |
mapo.al

Pas ‘pritjes’ që protestuesit i bënë sot kryeministrit Edi Rama tek spitali i Traumës, ku njëri prej tyre e qëlloi dhe me këpucë, vjen një reagim nga kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili.


Ky i fundit përmes një postimi në ‘Facebook’ theksoi se edhe aty Rama arrestoi njerëz se i thanë ‘hajdut e maskara’.


“Kryeministrit me kepuce kokes.
Kryeministri qellohet me kepuce nga populli, se ndyu spitalin me diarrene e deklaratave te tij,bile arrestoi edhe atje njerez sepse i thone “hajdut dhe maskara”.
Po pse i arreston? Se thone te verteten?”, shkruan Vasili në ‘Facebook’.

Etiketa: , , , , ,

Pas