Aktualitet

“Më kthe familjarët në punë”/ Merret peng drejtori i Arsimit në Bulqizë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:07 - 29/09/21 |
mapo.al

Një 29-vjeçar nga Bulqiza, ka mbajtur peng për disa orë shtetasin K. K., 52 vjeç me detyrë përgjegjës i Zyrës Arsimore të Bulqizës.


Ky i fundit, ka bërë kallëzim penal se 29-vjeçari e ka kanosur dhe e ka mbajtur në automjet pa dëshirën e tij, me qëllim që t’i rikthente familjarët në vendet e punës.


Njoftimi i Policisë:Bulqizë
Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë u arrestua në flagrancë shtetasi:A. K., 29 vjeç, banues në Shupenzë, pasi shtetasi K. K., 52 vjeç, me detyrë përgjegjës i Zyrës Arsimore Bulqizë, ka bërë kallëzim se 29-vjeçari e ka kanosur dhe e ka mbajtur në automjet, pa dëshirën e tij, me qëllim që t’i rikthente familjarët e tij në vendet e punës.

1


Etiketa: , ,

Pas