Aktualitet

Me leva e pistoleta, si u grabit biznesi i Presidentit të FSHF-së më 14 prill


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:20 - 07/05/21 |
mapo.al

Persona të armatosur me pistoleta dhe leva kanë sulmuar më 14 prill zyrat e kompanisë së Armand Dukës në Shkozet.


Mësohet se janë vjedhur rreth 100 milionë lekë të vjetra nga kasaforta që ishte vendosur në mur.


 Hajdutët kanë hyrë në mëngjes rreth orës 8:00 në ambientet e biznesit në pronësi të presidentit të FSHF-së dhe kanë nxjerrë me forcë nga muri një kasafortë e më pas kanë mundur ta hapin atë.Nga të dhënat e deritanishme mësohet se policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë dhe po heton mbi ngjarjen, ndërkohë që deri tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga uniformat blu.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas