ShowBizz

“Më luten çifte për treshe”,Rose: A thua se s’kam mundësi më të mira


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 12/04/19 |
ro ot

Njihet për format e saj superseksi, dhe pikërisht për këto forma është shumë e kërkuar jo vetëm në industrinë e modës, por së fundmi Demi Rose ka treguar nëpërmjet Twitter se asaj i luten çifte nga e gjithë bota pë treshe.


“Çuditem me këto çifte që më bëjnë të tilla oferta. A thua se nuk kam mundësi më të mira unë”, shkroi Rose në rrjetin social.


1

Etiketa: , , , ,

Pas