Kronika

Me maskë anti-COVID dhe kapuçë – Momenti kur dy autorët i vënë flakën makinës në Vlorë (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:37 - 27/11/20 |
mapo.al

Gazeta MAPO siguron videon nga momenti kur digjet makina në qytetin e Vlorës.Pamjet janë shkëputur nga kamerat e sigurisë, ku në orën 01:00 të natës, dy persona i vendosën zjarrin makinës së shefit të paraburgimit, Feim Alisinanit.


Dy autorët dallohen teksa janë me maska për COVID-19 dhe kapuça.Një prej tyre duket se kontrollon fillimisht makinën dhe thyen xhamin, kurse tjetri afrohet dhe sjell një shishe me të cilën autori tjetër lyen makinën dhe një shami.
Më pas duket kur makina shpërthen në flakë për t’u shkrumbuar totalisht.

LEXO EDHE: 

Digjet makina e shefit të paraburgimit në Vlorë, kamerat fiksojnë 2 autorët

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas