Me maskë dhe kapuç, Rama tregon si do dukemi pas të enjtes

Kryeministri Edi Rama është shfaqur ndryshe këtë të hënë gjatë inspektimit të kantierit të ndërtimit në Fushë-Krujë. Me një maskë me trëndafil në fytyrë (simbolin e Partisë Socialiste), Rama komunikoi edhe njëherë vendimin e marrë, se duke filluar nga e enjta vendosja e maskave do të jetë e detyrueshme edhe në ambiente të hapura. “Të … Continue reading Me maskë dhe kapuç, Rama tregon si do dukemi pas të enjtes