Kryesore

Me mjekër dhe veshje ushtarake, Tahiri “provokon” nga Tepelena
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:57 - 26/08/18 |
mapo.al

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka treguar me anë të një fotoje se ku po e kalon fundjavën.Tahiri është shfaqur si asnjëherë më parë, i veshur me rroga ushtarake dhe mjekrën e lënë, tregon se ndodhet në majën e Kendrevicës. “


Maja e Kendrevicës – 2122 m. Përshëndetje nga çatia e Labërisë”, shkruan Tahiri.Saimir Tahiri

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas