Aktualitet

Më në fund e pranon, Luana bën deklaratën e shumëpritur nga Marina


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:33 - 18/05/21 |
mapo.al

Ditën e djeshme, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Marina Vjollca kishte ditëlindjen.


Padyshim që urimet dhe surprizat për bukuroshen ishin të panumërta. Mirëpo, ajo që Marina ka pritur ishte torta e Luanës.


Kjo e fundit kishte shkruar sipër tortës, të vërtetën që e motra është e preferuara e mamit, duke e pranuar kështu për herë të parë publikisht.“Gëzuar ditëlindjen e preferuara e mamit”, ka shkruar Luana në tortën e ditëlindjes.Ndërkohë Marina ka vendosur ta ndajë me të gjithë në Instagram, duke e shoqëruar me fjalët: “E pranoi shyqyr”./abcnews.al1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas