Aktualitet

Më në fund, një puthje me Ben Affleck, JLo e feston kështu 52-vjetorin (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:38 - 25/07/21 |
mapo.al

Të gjitha lajmet që i referoheshin një rikthimi të JLo dhe Ben Affleck, sapo janë zyrtarizuar nga vetë këngëtarja e famshme, e cila sot feston 52-vjetorin e lindjes.


Po çfarë më mirë se prania e aktorit do ta bënte më të lumtur?


Pas ndarjes nga Alex Rodriguez, Jennifer Lopez nuk humbi shumë kohë, por rigjeti dashurinë te Ben Affleck dhe nga sa duket edhe në këtë kolazh fotosh, është shumë e lumtur.

Nga një jaht luksoz, nga festa e ditëlindjes së saj, JLo ka ndarë me miqtë disa foto me rroba banje dhe mes tyre, edhe një foto duke u puthur me të dashurin e zemrës.Tashmë nuk ka asnjë pikëpyetje. Romanca ka rinisur dhe zjarri i dashurisë është rindezur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas