ShowBizz

“Më nxiu jetën!”/ Ja çfarë i bën Romeo Jonidës (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:47 - 29/06/20 |
mapo.al

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, po i kalojnë pushimet në jug të Shqipërisë së bashku.


Të dy shoqërohen edhe nga djali i Jonidës, Dani, ndërsa kanë eksploruar në gjiret e detit Jon.


Image

Jonida ka publikuar një video në Instastory momentet kur Romeo shfaqet me një oktapod në dorë duke shkruar: ‘Ma nxive jetën’. Aktori e drejton disa herë oktapodin drejt Jonidës duke e trembur.Nga ana tjetër ajo i lutej disa herë ta kthente në sërish në det. Romeo i ka kërkuar këngëtares t’i thotë: ‘mirupafshim oktapodit e ‘t’i bëjë të fala gruas’, ndërsa Jonida vijon t’i kërkojë që ta kthejë në det. 

View this post on Instagram

 

True L🤍VE #summer2020

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

1


Etiketa: ,

Pas