ShowBizz

“Më quaj luleshtrydhe”/ Klaudia Pepa provokon me bikini minimaliste


               Publikuar në : 19:10 - 12/07/19 |
mapo.al

Balerina e suksesshme Klaudia Pepa nuk resht së provokuari. Ajo ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një foto të realizuar buzë detit ku shfaqet me bikini minimaliste dhe tepër në formë.


“Më quaj luleshtrydhe”-ka shkruar Klaudia krahas fotos, duke i ngacmuar kështu ndjekësit edhe me fjalë.Risjellim në vëmendje se prej disa vitesh Klaudia po zhvillon karrierën e saj artistike si balerinë në Itali.

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas