Aktualitet

Më sensuale se kurrë – Kejvina Kthella “djeg” Instagramin (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:37 - 26/02/20 |
mapo.al

Keivina Kthella, modelja e përfolur shpesh në media për gafat, por edhe për lidhjen me një person me të shkuar kriminale, Redjan Rrajën, e arrestuar si atentator i prokurorit Arjan Ndoji, ka publikuar së fundi një video të “nxehtë” në profilin e saj në Instagram.


 View this post on Instagram

 


Speci i kuq edhe icik i mbushur 🤪🌶 @travelavi Thank you for making this dope video ☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


Kthella shfaqet tepër sensuale me një palë tanga të zeza dhe recipeta ngjyrë të kuqe teksa hap një shishe shampanje. Modelja thotë se ndodhet në Los Angeles për një projekt të ri. “Spec i kuq dhe icik i mbushur”, shkruan modelja teksa poston videon “hot”.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas