Aktualitet

Me shpejtësi në stuhi, makina bie 4 metra në gropë, vdes shqiptari në Greqi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:25 - 08/10/21 |
mapo.al

Një 51-vjeçar nga Shqipëria ndërroi jetë në Greqi si pasojë e një aksidenti tragjik.


Makina me të cilën shqiptari po udhëtonte doli nga rruga në Achaia duke përfunduar në një gropë 4 metra të thellë.


Aksidenti ishte fatal për 51-vjeçarin.Trupi i tij u nxor pas disa orësh nga zjarrfikësit, pasi u bllokua në makinë si pasojë e dëmtimeve të shumta.
Nga të dhënat paraprake mësohet se shkak ka qenë shpejtësia dhe lagështira në rrugë nga reshjet e shiut.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas