Aktualitet

Me simptoma Covidi, largohet sekretari i LSI në një KZAZ në Fier


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:26 - 26/04/21 |
mapo.al

Një përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Fier ka dalë me COVID-19 gjatë numërimit.

Mësohet se sekretari i LSI në KZAZ nr.59 Kledjus Ahmeti ka rezultuar pozitiv me koronavirus.


Punonjësit e DSHP kanë mbërritur në KZAZ 59 në Fier duke i bërë testin e shpejtë, i cili ka dalë pozitiv.

Vëzhguesi i KZAZ 59 kishte simptoma si ethe dhe temperaturë e ndërsa është larguar nga KZAZ-ja pas rezultatit.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas