Aktualitet

Me thika e shufra hekuri, si u grabit një “shtëpi bari” në Britani (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:56 - 13/06/21 |
mapo.al

‘Shtëpitë e barit’ janë kthyer në një problem serioz në Britaninë e Madhe. “Daily Mail” ka publikuar pamjet shokuese, ku një bandë shkon për të vjedhur sasi të konsiderueshme kanabisi.


Banda e përbërë prej 10 personash udhëtoi me disa makina që nga Londra për të vjedhur një sasi të madhe kanabisi në një banesë në Forest Fields, Nottingham.


Agresorët thyen derën e shtëpisë dhe qëlluan disa herë me thikë persnonin që gjetën brenda. Ata më pas tentuan të largoheshin, por u arrestuan një nga një nga policia.

1
Etiketa: , , ,

Pas