Bota

“Më zuri gjumi duke i dhënë gji, zgjohem dhe e gjej të pajetë”!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:57 - 16/10/19 |
mapo.al

Një nënë ka kujtuar tmerrin e një dite, kur u zgjua dhe e gjeti djalin e saj dy muajsh të vdekur në krahë, pasi ra në gjumë ndërsa e ushqente atë me gji.


Laurie Jade Woodruff, 30 vjeçe nga Derbyshire, tregoi se si përjetoi ‘dashuri në shikim të parë’ kur djali i saj Arthur lindi në 6 janar 2015.


Më 27 shkurt 2015, në një përpjekje për të qetësuar Arthurin, ajo vendosi ta ushqente atë në shtratin e saj dhe e zuri gjumi. Laurie u zgjua në orët e para të mëngjesit dhe e gjeti djalin të ftohtë akull dhe të pajetë në krahët e saj.


<
>
20 19 18 17 16 15Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas