Humor

Media e huaj: Kështu festohet në dasmë shqiptare

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:34 - 07/09/18 |
mapo.al

Një media e huaj e hip hopit, World Star Hip Hop, ka publikuar në instagram një video që tregon se si festohet në një dasmë shqiptare.
Videoja, e publikuar në llogarinë e tyre në Instagram, tregon traditën e festimit në një dasmë shqiptare – duke mbajtur flamurin kombëtar dhe gjuajtur me armë.


Në video, e cila besohet se është xhiruar diku në SHBA, shihen disa djem të rinj me kostume, njëri duke mbajtur flamurin kombëtar, kurse tjerët duke gjuajtur me armë automatike, shkruan Gazeta Express.


Videoja mori më shumë se 5 milionë shikime, prej se u publikua muajin e kaluar në Instagram. Shikojeni atë më poshtë:


 


View this post on Instagram

 

How to celebrate during an Albanian wedding 🔫👰🤵 #WSHH (via @mlulgjuraj)

A post shared by WorldStar Hip Hop // WSHH (@worldstar) on


Etiketa: , , ,

Pas