Arkiva

Media greke për Taynën: Nicki Minaj i Shqipërisë që “trazon” rrjetin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 29/08/19 |
mapo.al

Muzika e Taynës duket se ka marrë vëmendje të madhe edhe në Greqi. Media greke “e-daily” i ka dedikuar një shkrim artistes, ku e vlerëson për paraqitjen, lëvizjet në kërcim dhe aftësinë për të “pushtuar” skenën.


“Eksplozivi Tayna, e cila është si Nicki Minaj, nxjerr në pah format e saj dhe ‘çmend’ rrjetin me videoklipet e saj”, shkruan e-daily.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas