Kryesore

Mediat kroate ‘çmenden’ pas Bleona Qeretit, i publikojnë imazhe ‘me pullë të kuqe’…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:04 - 22/08/18 |
mapo.al

“Kur u shfaq në American Music Awards në vitin 2014 me një fustan krejtësisht transparent e gjithë media botërore foli për Bleona Qeretin.


Tashmë 39-vjeçarja e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”.


Kështu nis një shkrim i të përditshmes kroate “Jutarnji List” në faqen e saj online për këngëtaren shqiptare.


Aty publikohen foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet e Sardenjës në Itali.


Këngëtarja ka veshur vetëm një palë tanga dhe nga mesi e lart është krejtësisht lakuriq. Prania e fotografit nuk e shqetëson./LAPSI.al/

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162866, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162820, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162787, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162884, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162835, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency


Etiketa: , , ,

Pas