Aktualitet

Meghan dhe Harry shkojnë në SHBA, Trump: Nuk do paguajmë për sigurinë e tyrë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:34 - 29/03/20 |
mapo.al

Presidenti Donald Trump, nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, shprehet se nuk do të pagujë për sigurinë e Harryt dhe Meghan. Këto të fundit, kanë lënë Anglinë për Kanadanë, duke u ndarë kështu nga familja mbretërore.


Ndërsa së fundmi, Menghan dhe Harry janë larguar nga Kanadaja për në SHBA. Për këtë, Trump thekson se SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e tyre. Presidenti thekson se është mik me mbretëreshën e Anglisë.


 
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas