ShowBizz

Meghan Markle po ‘çmend’ internetin për këtë arsye (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:18 - 11/06/19 |
mapo.al

Një urim i mëparshëm i Meghan Markle, që është bërë me shkrim dore, duket se po ‘çmend’ të gjithë internetin.


Dukesha e Sussex vizitoi Krishtlindjet e kaluara Brinsworth House në Twickenham dhe teksa bisedonte me banorët, i ndihmoi këta të fundit edhe në dekorimin e qendrës së kujdesit rezidencial me etiketa festive.


Urimi i saj drejtuar qendrës është shkruar pikërisht nëpër etiketa me një kaligrafi të përsosur, që ka tërhequr jo pak vëmendje. Por, sikurse  ajo vetë është shprehur për “Esquire” në vitin 2013, është e kualifikuar në këtë drejtim pasi ka marrë leksione shkrimi në shkollën katolike.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas