Aktualitet

Meksikë, bie breshër në formë koronavirusit, terrorizohen banorët
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:19 - 20/05/20 |
mapo.al

Në qytetin e Montemorelo në Meksikë, ka ndodhur një fenomen shumë i çuditshëm ku ka habitur dhe frikësuar të gjithë banorët.


Ka rënë breshën në forën e koronavirusit. Topthat e breshërit kishin formën e qelizave të koronairusit, në formë sferike me thumba.


Sipas njerëze kjo është një shenjë nga Zoti, ku i paralajmëron të qëndrojnë të gjithë në shtëpi.Por në rrjetet sociale janë hapur debate të mëdha, ku shumë prej njerëzve mendojnë se ky fenomen është një ogur i zi.


Ekspertët kanë shpjeguar se kjo është një gjë e zakonshme megjithatë një pjesë e njerëzve e kanë interpretuar ndryshe.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas