Aktualitet

Melania Trump u largua nga Shtëpia e Bardhë me një veshje 100 mijë dollarëshe

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:42 - 22/01/21 |
mapo.al

Harrojeni Melania Trumpin e trishtuar dhe me vështrimin e akullt. Kur mbërriti katër vjet më parë në Shtëpinë e Bardhë, dukej sikur ishte “harruar” nga bashkëshorti teksa ngjiste shkallët për të përshëndetur Obamën.Atë vend, Melania e la duke buzëqeshur. E veshur kokë e këmbë me te zeza, ish Zonja e Parë u largua nga skena me një veshje që mund t`i ngjasonte vërtet asaj të një funerali, por ishte tejet e kushtueshme.

Kombinimi shik, i stilit francez, bëri që të gjithë të kthenin kokat: zonja Trump mbante Chanel, Christian Loubutin dhe Hermes.E gjithë veshja, kostumi, canta dhe aksesorët llogariten së bashku në 100 mijë dollarë.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas