Aktualitet

Melisa largohet e përlotur nga Përputhen, zbulohet shkaku i sherrit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:00 - 01/02/21 |
mapo.al

“Viktimizohesh me bulizmin, je e para që bulizon”, ka qenë kjo fjalia e thënë nga Edisoni kundrejt Melisës që e ka bërë këtë të fundit të nisë të qajë dhe të ulërasë kundrejt tij.Debati më pas vijoi në studio, me disa prej konkurrentëve që i viheshin në krah Edisonit.


Njëri prej tyre ishte Elvisi i cili i tha Melisës: “Pse thua që ti kurrë nuk ke bulizuar, se je ti e para që ke hyrë me shpatë këtu. Sapo hyre këtu the s’je burrë. Po ik tani, mos na bëj si ëngjëll”.
Kaq mjaftoi që Melisa të ngrihej duke qarë dhe u largua nga studio.Pas saj vrapojnë Andi dhe Atdheu, të cilët nuk ia dalin ta bindin Melisën të rikthehet në emision.


277


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas