ShowBizz

“Melodia e jetës”, video e djalit të Elita Rudit dhe Gjikos duke kënduar të kënaq veshët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:00 - 22/11/20 |
mapo.al

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët komentohen shpesh në media e rrjete sociale.


Ata s’e kanë aspak problem të ndajnë me ndjekësit thuajse çdo detaj të jetës së tyre të përditshme, ndaj fansat i “adhruojnë” për thjeshtësinë dhe ngrohtësinë që çifti u fal.


Shumë shpejt, i vogli i shtëpisë së tyre, Zëri, do të bëhet me motër pasi Elita është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë.

Megjithatë, Zëri vazhdon të mbetet lezeti i familjes pas të cilit janë të gjithë të dhënë.edikimet e Elitës për të birin janë nga më të ëmblat, siç është edhe ky i fundit.“Melodia më e bukur e jetës”- shkruan moderatorja krahas videos së Zërit duke kënduar, i cili na kënaqi shpirtin sot.

 

1


Etiketa: , , ,

Pas