KMR

Mendoni një femër super seksi në pishinë? Kjo grua bën gjestin e pështirë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:53 - 05/10/18 |
mapo.al

Mendoni per pamjet seksi qe ofrohen ne pishina tani ne vere te femrave joshese qe ekspozojne trupat e tyre ne forme te mire fizike? Por ka edhe nga ato qe ta prishin pamjen.


Kjo grua është filmuar duke depiluar këmbët ulur pranë një pishine, teksa disa pushues të tjerë po laheshin. Madje ajo e lanë briskun në ujin e pishinës. Videoja është publikuar mëngjesin e sotëm në uebsajtin “Reddit”, por nuk dihet se ku dhe kur ka ndodhur ngjarja.


Gjithashtu këto pamje janë parë më shumë se 50 mijë herë që në momentin e postimit online. Komentet kanë qenë të shumta në këtë video, e të gjitha negative, duke thënë se pamjet janë me të vërtetë të shpifura.


<
>
Woman-caught-shaving-her-legs-in-busy-hotel-pool-and-people-are-disgusted Woman-caught-shaving-her-legs-in-busy-hotel-pool-and-people-are-disgusted-1 Woman-caught-shaving-her-legs-in-busy-hotel-pool-and-people-are-disgusted-2Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas